ofis 3_edited.jpg

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ERGEN
PSİKOTERAPİSİ

ONLİNE 
PSİKOTERAPİ

ÇİFT & AİLE
TERAPİSİ

ACIBADEM ALTUNİZADE PSİKOLOG

rrr-min.jpg

Yaklaşımımız

Altunizade Acıbadem Uzman Psikolog

Altunizade Acıbadem'de bulunan danışmanlık merkezinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar, Yetişkin & Ergen psikoterapisinde hizmet vermektedir. Psikoterapi ile başa çıkmakta zorlandığı, sıkışmış hissettiren, çözüm bulamadığı problemlerinin veya varsa tanı aldığı psikolojik hastalıkların psikoterapisi ile ilaç tedavisi aslında yetersizliğini fark ettiği ve sorunu çözmek istediği noktada uzun yıllardır Acıbadem'de bulunan ofisinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist yetkinliği, mesleki etik bağlılığı ve problemlerin çözümünde memnun ayrılan danışanları ile katıldığı TV Programları, Dergi ve Gazete yazıları ile bir çok insana yol göstermektedir. Uluslararası bir çok eğitim ve konferans, hastanecilik deneyimi ve binlerce saatin üzerinde psikoterapi yetkinliği ile insanların hayatlarına dokunma yolunda problemlerin altında yatan duygularını birlikte aşmaktadır. 

Basından

kadıköy psikolog, bağdat caddesi psikolog, suadiye psikolog, caddebostan psikolog, anadolu yaaksı psikolog, istanbul psikolog

Biyografi

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar,

Altunizade Acıbadem Psikolojik Danışmanlık Merkezi

içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bölüm birincisi olarak yüksek lisansını ''Obsesif Kompulslif Bozukluk tanısı alan kişilerin psikiyatrik tanısı olmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu master tezini tamamlamıştır.

Bostancı Uzman Klinik Psikolog

 Yetişkin ve Ergen bireylerin psikoterapilerini yürütürken, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk olmak üzere tanı almış danışanların tedavisi üzerine çalışarak uzmanlaşmıştır. 

Altunizade Acıbadem'de öneri ve tavsiye edilen psikolog

kendi merkezini kurmadan önce, Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş NP Hastanesi Feneryolu Psikiyatri Merkezi'nde Klinik Psikolog olarak 2,400 saatin üzerinde seanslarını sürdürmüştür.

bağımlılık
bipolar bozukluk
uzman psikolog psikoterapist

Bireysel Psikoterapi

kaygı anksiyete bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk
(Takıntı Hastalığı)

çift terapisi
depresyon
Öfke Kontrol Bozukluğu