Uzm. Klinik Psikolog

 Ceren TATAR

       Lisans eğitimini burslu olarak Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İngilizce) bölümünü  bitirdi. Lisans eğitimi süresince Marmara Koleji, İhsan Bayrakçı İlkokulu gibi özel ve devlet okulları olmak üzere bir çok kurumda staj ve sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır.

       Lisans eğitimi bitiminde İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan Adıgüzel Vakfı Okulları Anadolu Lisesi bölümünde, sonrasında ise ÜNSEV okulları bünyesinde Anadolu ve Fen Lisesi bölümünün okul psikoloğu olarak  lise öğrencileri ile çalışmıştır.

 

       Bu süreç boyunca danışan portföyünü oluştururken danışan görmeye de başlamış, ergen ve yetişkin grubu üzerine yoğunlaşmıştır. Bir süre sonra ise özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde danışanlarını görmeye ve master eğitimine başlamıştır.

        Yüksek Lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Anabilimdalı'nda ''Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) tanısı alan kişilerin Duygusal Yeme Düzeylerinin psikiyatrik tanısı bulunmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu tez çalışmasını bitirerek uzmanlığını almıştır. 

       Yüksek Lisans Eğitimi'nin belirli bir süresince Ümraniye NP Hastanesi'nin erişkin psikiyatri yatış bölümünde stajını AMATEM,Psikoz,Kapalı Kadın ve Erkek katları gibi psikiyatri katlarında yapmıştır.

 

       NP Feneryolu Tıp Merkezi Erişkin Psikiyatri bölümünde Yrd. Doç.Dr. Oğuz Tan'ın tanılı hasta grubunun psikoterapilerini erişkin klinik psikologu olarak 2,400 saatin üzerinde seanslarını sürdürmüştür. Bu süreçte bir çok uluslararası sertifikaya ve uygulayıcı hakkına sahip olmuş olup, bu psikolojik test eğitim ve seminerlerine katılmıştır.

       Şuan doktora sürecine hazırlanmakta olup, uluslararası eğitimlerini tamamlamakta olup, kendi ofisinde  ergen ve erişkin grubu danışanlarını görmeye devam etmektedir.

Randevu İçin (7/24): 0 (216) 599 04 69

E-mail: info@cerentatar.com

Adres: Zühtüpaşa, Archerson Köşkü, Şefik Bey Sk. No: 3, 34724 Kadıköy/İstanbul

Pazartesi- Cuma: 10.00 - 20.00

Cumartesi: 09.00 - 18.00

  • Instagram
  • YouTube
Bize Ulaşın

© 2020 by Ceren TATAR. Tüm hakları saklıdır.