EN İYİ ONLİNE PSİKOLOG

ONLİNE TERAPİ

Online Terapi, belirli nedenlerden dolayı fiziksel olarak terapinin yapılacağı ortama katılamayan kişiler için yüz yüze terapiden hiçbir farkının diğer açılardan olmadığı bir yöntemdir. 

ONLİNE TERAPİ İŞE YARIYOR MU?

Online Terapi gerekli çevresel koşullar sağlandığı takdirde yüz yüze terapiden hiçbir farkı yoktur. Ancak pandemi ile birlikte yaygınlaşan online terapilerin suistimal edildiği noktalar görülmektedir. Terapi, bir bilgisayar ekranı karşısında, sakin bir ortamda, cep telefonu gibi başka uyaranların kişinin etrafında olmadığı bir şekilde yapılmalıdır. Günümüzde mesajlaşarak, cep telefonundan bağlanarak yapılan terapi adı altındaki görüşmeler ise tamamen yanlış ve etik değildir.

Laptop Klavyesinde Yazan Eller

Online Terapi ve Psikolog arayışındaysanız yapmanız gereken tek şey başvuracağınız psikoloğun uzmanlığı ve yetkinliğine dikkat etmektir. Online ve verimliliği açısından yukarıda belirtildiği gibi Yüz yüze terapilerin bir farkı bulunmamaktadır. Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar yıllardır Online olarak yurtiçi ve yurtdışında yaşayan Yetişkin ve Ergen bireylerin psikoterapisinde online olarak hizmet vermektedir.

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın Biyografisi için tıklayınız.

Seanslara Dair Detaylı Bilgi ve Randevu İçin;

1) Psikolojik Danışmanlık Merkezimi arayabilirsiniz.

2)Aşağıda bulunan forma iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

(Yurtdışında yaşayan danışanlarımızın iletişim formu doldururken kendilerini arayabileceğimiz bir Whatsapp Call numarası bırakmalarını rica ediyoruz)