Ara

Anadolu Yakası Psikolojik Danışmanlık Merkezleri

Anadolu Yakası Psikolojik Danışmanlık Merkezleri, Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar uzun yıllardır bulunan Kadıköy'de bulunan ofisinde Ergen ve Yetişkin bireylere yaşadığı ve başa çıkmakta zorlandığı problemlerinin çözümünde yol göstermektedir.


Binlerce saatin üzerinde çalıştığı NP Hastanesi Erişkin ve Ergen Pskiyatri bölümünde psikoterapi ile uzmanlığını alan Ceren Tatar, kendi ofisini açtıktan sonra

DİĞER BAŞLIKLAR

Anadolu Yakası Psikolog Fiyatları


Anadolu Yakası En İyi Psikolog


Anadolu Yakası Terapist


Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın TV & Basın Röportajları ve Biyografisi

Klinik Psikolog olarak ergen ve yetişkin psikolojisinde varsa kişinin aldığı psikiyatrik hastalıkların tedavi ve psikoterapisin bireylerin tedavilerini yürütmektedir. Başta Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Anksiyete Bozukluklartı (Panik Atak, Sosyal Fobi...), Depresyon, Bipolar Bozukluk ve diğer psikiyatrik hastalıklarda muzdarip yıllarca sadece ilaç tedavisi görmüş ya da doğru bir psikolog, psikoterapist ile yol alamadığı için tedavisi sekteye uğrayan, hastalığı ilerleyen bireylerin önünü Anadolu Yakası'nda bulunan Psikolojik Danışmanlık Merkezinde açmıştır.


Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren TATAR'ın CNN, TV8 ve diğer TV & Basın röportajlarını incelemek için Anasayfa'ya dönebilir ve Basından köşesini inceleyebilmek adına tıklayınız.

ANADOLU YAKASI PSİKOLOG FİYATLARI


Anadolu Yakası Psikolog fiyatları ve Anadolu Yakası Psikolog ücretleri için psikologun yetkinliğine, eğitimine ve diğer bir çok faktöre göre değişmektedir. Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın psikoterapi seans ücretleri ve çalışma sistemi hakkında detyalı bilgi için sayfanın altında bulunan numarayı arayabilir, yurtdışında yaşayan danışanlar aşağıda bulunan iletişim formunu kendilerine dönüş yapabileceğimiz bir whatsapp call numarası bırakabilirler.


ANADOLU YAKASI TERAPİST


Anadolu Yakası ve İstanbul'un bir çok bölgesinde terapist bulunmaktadır. Ancak bu ünvanı kullanan herkes aslında ülkemizde bu alan denetlenmediği için psikoterapist değildir. Bu nedenle de randveu almayı düşündüğünüz psikoterapistin bu ünvanı nasıl aldığını öğrenmeyi talep ediniz. Psikoterapi ünvanını merdiven altı 2-3 gün eğitimle vererek alan yetkin olmayan kurumlar verse de, aslında bir psikoterapist olamk için en az 2-3 yıl teorik eğitim üzerine alınan süpervizyonlar sonucu psikoterapi derneklerinin kanaati sonucunda bu ünvanı psikologlar alabilmektedir. Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen psikoterapisinde bu uzmanlığı alarak ünvanını almıştır.


ANADOLU YAKASI EN İYİ PSİKOLOG


Anadolu Yakası en iyi psikolog için öneri ve tavsiye edilen ergen ve yetişkin psikologu Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de bulunan kurucusu olduğu psikolojik danışmanlık merkezinde uzun yıllardır hizmet vermektedir.


Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren TATAR'ın Biyografisi, katıldığı Uluslararası konferans ve eğitimlerin listesi, deneyimi ve yazılı & görsel basındaki yayınlarını incelemek için tıklayınız.41 görüntüleme0 yorum