Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren TATAR hakkında detaylı bilgi için ANASAYFA'ya gidebilir, Biyografisi, Yazılı ve Görsel basındaki röportajlarını inceleyebilirsiniz.

SUADİYE PSİKOLOG - SUADİYE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ

 

Suadiye Psikolog, Suadiye Psikolojik Danışmanlık, Caddebostan Kadıköy’de bulunan ofisimizde yetişkin ve ergen bireylerin destek almak istediği, başa çıkamadığı problemlerin çözümü ve/veya psikiyatri tanısı alan bireylerin hastalıklarının tedavisi ve psikoterapisi ile sizde problemlerinizin çözümünde yalnız değilsiniz. Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın biyografisi, uluslararası aldığı eğitim-sertifikalar, yazılı ve görsel basındaki yayınları için site menüsünde bulunan ‘’Hakkımızda’’ kısmından inceleyebilir; randevu alma, psikoterapi süreci hakkında detaylı bilgi için web sitesinde bulunan numarayı arayabilir, ana sayfa da bulunan formu doldurabilir veya e-mail atabilirsiniz.

 

SUADİYE PSİKOLOG - SUADİYE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Suadiye Psikolog, Suadiye Psikolojik Danışmanlık, Yetişkin ve Ergen bireylerin yaşadığı bireysel ya da çift problemlerinde Suadiye Kadıköy’de bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bireylerin yaşadığı psikiyatrik hastalıkların varsa eğer aldığı tanının tedavisi ve psikoterapisinde yalnız değilsiniz.

 

SUADİYE PSİKOLOG - SUADİYE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK NASIL GELİRİM?

 

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın ofisine ulaşmak için bilgisayar, cep telefonu veya tabletinizden internet tarayıcınıza girdiğinizde Suadiye Kadıköy Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar yazdığınızda navigasyon, harita ve açık adresi görebilirsiniz. Konumumuz Suadiye - Kadıköy’de bulunmaktadır.

 

SUADİYE PSİKOLOG - SUADİYE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK AVANTAJI

Suadiye, Kadıköy semtinde tarihi bir köşkün içerisinde bulunan ofisimizde İstanbul’un tam orta noktasındayız. Metrobüs, Marmaray, Vapur gibi toplu ulaşım araçlarına yürüyerek 5 dakika mesafesinde ki bu tarihi köşkte siz de Suadiye Kadıköy’e rahatça gelebilir ve yaşadığınız problemlerin çözümünü bulabilirsiniz.

 

SUADİYE PSİKOLOG - SUADİYE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK SEANS ÜCRETLERİ

 

Suadiye Kadıköy bölgesinde bulunan ofisimizde seans ücretleri ve detaylı bilgi için arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Seans ücretleri, tüm danışanlara eşit mesafede olmak adına indirim yapılmamaktadır.