Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren TATAR hakkında detaylı bilgi için ANASAYFA'ya gidebilir, Biyografisi, Yazılı ve Görsel basındaki röportajlarını inceleyebilirsiniz.

UZMAN PSİKOLOG HİZMETİ

Uzman Psikolog demek, 4 sene süren lisans eğitimin üzerine psikolojinin bir dalında yaptığı yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra bitirme tezinin kabulü ile alınabilen bir ünvandır. Kadıköy’de bulunan ofisimizde yetişkin ve ergen bireylerin destek almak istediği, başa çıkamadığı problemlerin çözümü ve/veya psikiyatri tanısı alan bireylerin hastalıklarının tedavisi ve psikoterapisi ile sizde problemlerinizin çözümünde yalnız değilsiniz. Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın biyografisi, uluslararası aldığı eğitim-sertifikalar, yazılı ve görsel basındaki yayınları için site menüsünde bulunan ‘’Hakkımızda’’ kısmından inceleyebilir; randevu alma, psikoterapi süreci hakkında detaylı bilgi için web sitesinde bulunan numarayı arayabilir, ana sayfa da bulunan formu doldurabilir veya e-mail atabilirsiniz. 

 

UZMAN PSİKOLOG ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Yetişkin ve Ergen bireylerin yaşadığı bireysel ya da çift problemlerinde Kadıköy’de bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bireylerin yaşadığı psikiyatrik hastalıkların varsa eğer aldığı tanının tedavisi ve psikoterapisinde yalnız değilsiniz.

 

UZMAN PSİKOLOG İÇİN NASIL GELİRİM?

 

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın ofisine ulaşmak için bilgisayar, cep telefonu veya tabletinizden internet tarayıcınıza girdiğinizde Kadıköy Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar yazdığınızda navigasyon, harita ve açık adresi görebilirsiniz. Konumumuz Kadıköy’de bulunmaktadır.

 

UZMAN PSİKOLOG AVANTAJI

Uzman Psikologun avantajı, kendisi çalıştığı alanda daha da spesifik bir nokta beklirleyerek uzmanlaşması sizinde aldığınız desteğin verimini arttıracaktır. Kadıköy semtinde tarihi bir köşkün içerisinde bulunan ofisimizde İstanbul’un tam orta noktasındayız. Metrobüs, Marmaray, Vapur gibi toplu ulaşım araçlarına yürüyerek 5 dakika mesafesinde ki bu tarihi köşkte siz de Kadıköy’e rahatça gelebilir ve yaşadığınız problemlerin çözümünü bulabilirsiniz.

 

UZMAN PSİKOLOG SEANS ÜCRETLERİ

 

Kadıköy bölgesinde bulunan ofisimizde seans ücretleri ve detaylı bilgi için arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Seans ücretleri, tüm danışanlara eşit mesafede olmak adına indirim yapılmamaktadır.