Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren TATAR hakkında detaylı bilgi için ANASAYFA'ya gidebilir, Biyografisi, Yazılı ve Görsel basındaki röportajlarını inceleyebilirsiniz.


FRANSA TÜRK PSİKOLOG HİZMETİ

Fransa Türk Psikolog, Fransa’da yaşayan ancak yeterli Türk psikolog bulamadığı veya randevu alamadığı için tedavisi ve psikoterapisi aksayan bireylerin online bilgisayar üzerinden daha kaliteli alabileceği bir hizmetle anadilinde konuşarak kendisini ifade edebilmesine ve problemlerini çözmesine olanak sağlamaktadır. Online Psikoterapi her zaman vardı ancak Covid-19 süreci ile birlikte terapilerde artık tamamen online platforma taşınmış, kilometrelerin ve mesafeler artık insanların tedavi ve terapilerini aksatması engeli ortadan kalkmıştır. Yetişkin ve ergen bireylerin destek almak istediği, başa çıkamadığı problemlerin çözümü ve/veya psikiyatri tanısı alan bireylerin hastalıklarının tedavisi ve psikoterapisi ile sizde problemlerinizin çözümünde yalnız değilsiniz. Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın biyografisi, uluslararası aldığı eğitim-sertifikalar, yazılı ve görsel basındaki yayınları için site menüsünde bulunan ‘’Hakkımızda’’ kısmından inceleyebilir; randevu alma, psikoterapi süreci hakkında detaylı bilgi için web sitesinde bulunan numarayı arayabilir, ana sayfa da bulunan formu doldurabilir veya e-mail atabilirsiniz.


FRANSA TÜRK PSİKOLOG ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Fransa Türk Psikolog, Yetişkin ve Ergen bireylerin yaşadığı bireysel ya da çift problemlerinde Kadıköy’de bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bireylerin yaşadığı psikiyatrik hastalıkların Kaygı Bozukluğu (Panik Atak, Anksiyete..) Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı), Depresyon vb. varsa eğer aldığı tanının tedavisi ve psikoterapisinde yalnız değilsiniz.
 

FRANSA TÜRK PSİKOLOG NASIL GELİRİM?
 
Fransa Türk Psikolog,  Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın ofisine ulaşmak için web sitesinde aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi ve geliş nedeninizi kısaca anlatan bir mesaj bırakabilir, info@cerentatar.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sizinle psikoterapiye dair detaylı bilgi için whatsapp call üzerinden bıraktığınız numarayı arayarak iletişime geçeceğiz.
 

FRANSA TÜRK PSİKOLOG AVANTAJI
 
Fransa Türk Psikolog, yukarıda belirttiğimiz gibi Covid-19 hayatımızı tamamen online’a taşıması ile terapilerde de çok büyük bir avantaj sağlamıştır. Yüz yüze terapiden hiçbir farkı olmayan, hatta verimliliği daha fazla olan online terapiler ile tedaviniz ve terapi sürecinizde, Türk psikolog eşliğinde anadilinizde konuşarak ve daha çok anlaşıldığınızı hissederek süreciniz ilerler. Ayrıca tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Türk psikolog sayısının oradaki ihtiyacı karşılayamaması sonucu uzun süreli psikolog randevusu bekleme durumu da ortadan kalkması çok büyük bir avantajdır.
 

FRANSA TÜRK PSİKOLOG SEANS ÜCRETLERİ

Fransa Türk Psikolog,  Seans ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seans ödemeleri sizlerden ücret kesintisi yaşanmasını istemediğimizden dolayı Transferwise üzerinden Havale yoluyla gerçekleştirilmektedir. Şimdiye kadar Transferwise kullanmadıysanız, güvenilir bir banka olmakla birlikte, dilerseniz araştırabilirsiniz.