ofis 3_edited.jpg

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ERGEN
PSİKOTERAPİSİ

ONLİNE 
PSİKOTERAPİ

ÇİFT & AİLE
TERAPİSİ

İSTANBUL PSİKOLOG TAVSİYE

rrr-min.jpg

Yaklaşımımız

İstanbul Uzman Psikolog

İstanbul Kadıköy'de bulunan danışmanlık merkezinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar, Yetişkin & Ergen psikoterapisinde hizmet vermektedir. Psikoterapi ile başa çıkmakta zorlandığı, sıkışmış hissettiren, çözüm bulamadığı problemlerinin veya varsa tanı aldığı psikolojik hastalıkların psikoterapisi ile ilaç tedavisi aslında yetersizliğini fark ettiği ve sorunu çözmek istediği noktada uzun yıllardır İstanbul Kadıköy'de bulunan ofisinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist yetkinliği, mesleki etik bağlılığı ve problemlerin çözümünde memnun ayrılan danışanları ile katıldığı TV Programları, Dergi ve Gazete yazıları ile bir çok insana yol göstermektedir. Uluslararası bir çok eğitim ve konferans, hastanecilik deneyimi ve binlerce saatin üzerinde psikoterapi yetkinliği ile insanların hayatlarına dokunma yolunda problemlerin altında yatan duygularını birlikte aşmaktadır. 

Basından

kadıköy psikolog, bağdat caddesi psikolog, suadiye psikolog, caddebostan psikolog, anadolu yaaksı psikolog, istanbul psikolog

Biyografi

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar,

İstanbul'da danışmanlık merkezi

içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bölüm birincisi olarak yüksek lisansını ''Obsesif Kompulslif Bozukluk tanısı alan kişilerin psikiyatrik tanısı olmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu master tezini tamamlamıştır.

İstanbul'da Uzman Klinik Psikolog

 Yetişkin ve Ergen bireylerin psikoterapilerini yürütürken, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk olmak üzere tanı almış danışanların tedavisi üzerine çalışarak uzmanlaşmıştır. Kendi merkezini kurmadan önce, Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş NP Hastanesi Feneryolu Psikiyatri Merkezi'nde Klinik Psikolog olarak 2,400 saatin üzerinde seanslarını sürdürmüştür.

İSTANBUL PSİKOLOG TAVSİYESİ

İstanbul Psikolog, İstanbul Psikolojik Danışmanlık, İstanbul Kadıköy’de bulunan ofisimizde yetişkin ve ergen bireylerin destek almak istediği, başa çıkamadığı problemlerin çözümü ve/veya psikiyatri tanısı alan bireylerin hastalıklarının tedavisi ve psikoterapisi ile sizde problemlerinizin çözümünde yalnız değilsiniz. Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın biyografisi, uluslararası aldığı eğitim-sertifikalar, yazılı ve görsel basındaki yayınları için site menüsünde bulunan ‘’Hakkımızda’’ kısmından inceleyebilir; randevu alma, psikoterapi süreci hakkında detaylı bilgi için web sitesinde bulunan numarayı arayabilir, ana sayfa da bulunan formu doldurabilir veya e-mail atabilirsiniz.

​İSTANBUL PSİKOLOG ÖNERİSİ

​İstanbul Psikolog, İstanbul Psikolojik Danışmanlık, Yetişkin ve Ergen bireylerin yaşadığı bireysel ya da çift problemlerinde Kadıköy İstanbul'da bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. Ayrıca bireylerin yaşadığı psikiyatrik hastalıkların varsa eğer aldığı tanının tedavisi ve psikoterapisinde yalnız değilsiniz. İstanbul Psikolog tavsiyesi için yorumları okuyabilirsiniz.

​İSTANBUL EN İYİ PSİKOLOG 

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar’ın ofisine ulaşmak için bilgisayar, cep telefonu veya tabletinizden internet tarayıcınıza girdiğinizde İstanbul Kadıköy Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar yazdığınızda navigasyon, harita ve açık adresi görebilirsiniz. Konumumuz İstanbul - Kadıköy’de bulunmaktadır.

bağımlılık
bipolar bozukluk
uzman psikolog psikoterapist

Bireysel Psikoterapi

kaygı anksiyete bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk
(Takıntı Hastalığı)

çift terapisi
depresyon
Öfke Kontrol Bozukluğu

​İSTANBUL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

​İstanbul, Kadıköy semtinde tarihi bir köşkün içerisinde bulunan ofisimizde İstanbul’un tam orta noktasındayız. Metrobüs, Marmaray, Vapur gibi toplu ulaşım araçlarına yürüyerek 5 dakika mesafesinde ki bu tarihi köşkte siz de İstanbul Kadıköy’e rahatça gelebilir ve yaşadığınız problemlerin çözümünü bulabilirsiniz. İstanbul Psikolog tavsiyesi için yorumları okuyabilirsiniz.