top of page
bipolar bozukluk ilaçsız tedavi

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ONLİNE 
PSİKOTERAPİ

bipolar bozukluk kesin çözümü

Yaklaşımımız

Bipolar Bozukluk hastalığında

İstanbul Anadolu Yakası'nda öneri ve tavsiye edilen Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar bipolar hastalığını ilaçsız çözmektedir. Yüksek lisans eğitimini enstitü birincisi olarak tamamlayan Tatar, Bipolar Bozukluk yaşayan hastaların depresyon ve buna karşı ruhsallığın  manik savunmalarını psikoterapilerle çalışmaktadır. İstanbul'da yüzyüze farklı şehir ve ülkelerde online terapi imkanı ile Bipolar Bozukluk alanında en tavsiye edilen Uzman Psikolog, takıntıdan kurtulan danışanları ile mani, hipomani, depresyon, psikotik özellikli mani dönemlerinden geçen bipolar bozukluk yaşayan danışanlarının ilaçsız kesin tedavisini psikanalitik psikoterapi ile sağlamaktadır. 

Basından

bipolar bozukluk uzman psikolog, psikoterapist

Biyografi

 Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, Klinik Psikoloji anabilimdalı enstitü bölüm birincisi olarak yüksek lisansını ''Obsesif Kompuslif Bozukluk tanısı alan kişilerin psikiyatrik tanısı olmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu master tezini tamamlamıştır. Doktora sürecinde olan Uzman Klinik Psikolog, tüm bu süreçte mesleki anlamda yetkin ve psikoterapist olmak adına katıldığı uluslararası konferanslar, eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamıştır. Kadıköy'de bulunan danışmanlık merkezini kurmadan önce, uzun yıllar çalıştığı hastane kariyerinde Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş en son NP Feneryolu Psikiyatri Hastanesi'nde Ergen ve Yetişkin Psikiyatri bölümünde Klinik Psikolog olarak 3,800 saatin üzerinde başta Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk olmak üzere tanı almış danışanların tedavisi üzerine çalışarak uzmanlaşmıştır. Öneri ve tavsiye edilen Uzman Klinik Psikolog, Kadıköy'de bulunan kurucusu olduğu ofisinde halen Yetişkin & Ergen bireylerin hayatına dair problemler ve/veya varsa tanı aldığı psikolojik hastalıklarının...

bağımlılık
bipolar bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk
(Takıntı Hastalığı)

uzman psikolog psikoterapist

Bireysel Psikoterapi

kaygı anksiyete bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk
çift terapisi
depresyon
Öfke Kontrol Bozukluğu

Bipolar Bozukluk Psikolog Tavsiye

Bipolar Bozukluk Psikolog Önerisi

Bipolar Bozukluk Psikolog Tavsiyesi, İstanbul'da bulunan ofisinde takıntı hastalığı tedavisi için  Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar yetişkin & ergen bireylere hizmet vermektedir. Tavsiye edilen uzman psikoloğun biyografisi, uluslararası konferansları ve TV & Basın röportajlarını incelemek için tıklayınız.

bottom of page