top of page
bipolar bozukluk ilaçsız tedavi

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ONLİNE 
PSİKOTERAPİ

bipolar bozukluk kesin çözümü

Yaklaşımımız

Bipolar Bozukluk hastalığında

İstanbul Anadolu Yakası'nda öneri ve tavsiye edilen Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar bipolar hastalığını ilaçsız çözmektedir. Yüksek lisans eğitimini enstitü birincisi olarak tamamlayan Tatar, Bipolar Bozukluk yaşayan hastaların depresyon ve buna karşı ruhsallığın  manik savunmalarını psikoterapilerle çalışmaktadır. İstanbul'da yüzyüze farklı şehir ve ülkelerde online terapi imkanı ile Bipolar Bozukluk alanında en tavsiye edilen Uzman Psikolog, takıntıdan kurtulan danışanları ile mani, hipomani, depresyon, psikotik özellikli mani dönemlerinden geçen bipolar bozukluk yaşayan danışanlarının ilaçsız kesin tedavisini psikanalitik psikoterapi ile sağlamaktadır. 

Basından

bipolar bozukluk uzman psikolog, psikoterapist

Biyografi

 Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, Kadıköy'de bulunan danışmanlık merkezini kurmadan önce, uzun yıllar çalıştığı hastane kariyerinde Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş, en son NP Feneryolu Psikiyatri Hastanesi'nde Ergen ve Yetişkin Psikiyatri bölümünde Klinik Psikolog olarak başta Bipolar Bozukluk, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk,  Öfke Kontrol Bozukluğu olmak üzere tanı alan danışanların tedavisi üzerine uzmanlaşmıştır. Şuan doktora sürecinde olan Tatar, yüksek lisans eğitimini Klinik Psikoloji Anabilimdalı'ndan enstitü bölüm birincisi olarak ''Obsesif Kompuslif Bozukluk tanısı alan kişilerin Duygusal Yeme düzeyinin psikiyatri tanısı olmayanlara göre karşılaştırılması'' konulu master tezi ile tamamlamıştır. Katıldığı uluslararası eğitim ve konferanslar, uygulayıcısı olduğu test eğitimleri ile Kadıköy'de öneri ve tavsiye edilen Uzman Klinik Psilkolog,

 Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen bireylerin psikoterapisti...

Bipolar Bozukluk Psikolog Tavsiye

Bipolar Bozukluk Psikolog Önerisi

Bipolar Bozukluk Psikolog Tavsiyesi, İstanbul'da bulunan ofisinde takıntı hastalığı tedavisi için  Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar yetişkin & ergen bireylere hizmet vermektedir. Tavsiye edilen uzman psikoloğun biyografisi, uluslararası konferansları ve TV & Basın röportajlarını incelemek için tıklayınız.

bottom of page