anadolu yakası terapi merkezleri

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ÇİFT & AİLE
TERAPİSİ

anadolu yakası psikolojik danışmanlık merkezleri

Yaklaşımımız

Anadolu Yakası'nda bulunan ofisinde Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen bireylere psikoterapi hizmet vermektedir. Psikoterapi ile kişinin başa çıkmakta zorlandığı, sıkışmış hissettiren, çözüm bulamadığı problemlerinin veya varsa tanı aldığı psikolojik hastalıkların psikoterapisinde uzmandır. Bireyin problemlerinin çözümünde psikiyatri ilaçlarının yetersizliğini farketttiği ve problemlerini çözmek istediği noktada uzun yıllardır kurucusu olduğu Anadolu Yakası üzerinde bulunan Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar yetkinliği, mesleki etik bağlılığı ve problemlerin çözümünde memnun ayrılan danışanları ile katıldığı TV Programları, Dergi ve Gazete yazıları ile bir çok insana yol göstermektedir. Uluslararası bir çok eğitim, konferans, hastanecilik deneyimi ve binlerce saatin üzerinde psikoterapi yetkinliği ile Anadolu Yakası'nda öneri ve tavsiye edilerek insanların hayatlarına dokunma yolunda problemlerin altında yatan duygularını birlikte aşmaktadır.  

Basından

anadolu yakası psikolog

Biyografi

 Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, bölüm birincisi olarak yüksek lisansını ''Obsesif Kompuslif Bozukluk tanısı alan kişilerin psikiyatrik tanısı olmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu master tezini tamamlamıştır. Bu süreçte Psikoterapist olmak adına aldığı uluslararası eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamıştır. Doktora sürecinde olan Uzman Klinik Psikolog, Anadolu Yakası'nda bulunan ofisinde  yetişkin ve ergen bireylerin psikoterapilerini yürütürken, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk olmak üzere tanı almış danışanların tedavisi üzerine çalışarak uzmanlaşmıştır.  Kendi merkezini kurmadan önce, Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş NP Hastanesi Feneryolu Psikiyatri Merkezi'nde Klinik Psikolog olarak  3,800 saatin üzerinde seanslarını sürdürdükten sonra açtığı kendi ofisinde onbinin üzerinde saat...

bağımlılık
bipolar bozukluk
uzman psikolog psikoterapist

Bireysel Psikoterapi

kaygı anksiyete bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk
(Takıntı Hastalığı)

çift terapisi
depresyon
Öfke Kontrol Bozukluğu

ANADOLU YAKASI PSİKOLOG TAVSİYESİ

ANADOLU YAKASI PSİKOLOG ÖNERİSİ

ANADOLU YAKASI TERAPİ MERKEZLERİ

Kadıköy'de bulunan kurucusu olduğu psikolojik danışmanlık merkezinde Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen bireylere hizmet vermektedir. Kendisinin TV& Basın yayınları ve makaleleri için tıklayınız.

ANADOLU YAKASI EN İYİ PSİKOLOG

Anadolu Yakası en iyi psikolog, yıllardır Anadolu Yakası'nda çeşitli okul, danışmanlık merkezleri, psikiyatri hastanesi çalışma hayatından sonra kurduğu psikolojik danışmanlık merkezi ile Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, yıllardır Ergen & Yetişkin Psikoterapisinde Anadolu Yakası'nda en iyisi olarak danışanlarına hizmet vermektedir. Kendisinin TV & Basın yayınları ve röportajları için tıklayınız.