ofis 3_edited.jpg

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ERGEN
PSİKOTERAPİSİ

ÇİFT & AİLE
TERAPİSİ

ANADOLU YAKASI PSİKOLOG

Kadıköy Psikolog, Anadolu Yakası Psikolog, Bağdat Caddesi Psikolog, Suadiye Psikolog, Caddebostan Psikolog, Koşuyolu Psikolog, Bostancı Psikolog, Küçükyalı Psikolog

Yaklaşımımız

Anadolu Yakası Uzman Psikolog

Anadolu Yakası'nda bulunan danışmanlık merkezinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen bireylere psikoterapi hizmet vermektedir. Psikoterapi ile kişinin başa çıkmakta zorlandığı, sıkışmış hissettiren, çözüm bulamadığı problemlerinin veya varsa tanı aldığı psikolojik hastalıkların psikoterapisinde uzmandır. Bireyin problemlerinin çözümünde psikiyatri ilaçlarının yetersizliğini farketttiği ve problemlerini çözmek istediği noktada uzun yıllardır bulunan ofisinde Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar yetkinliği, mesleki etik bağlılığı ve problemlerin çözümünde memnun ayrılan danışanları ile katıldığı TV Programları, Dergi ve Gazete yazıları ile bir çok insana yol göstermektedir. Uluslararası bir çok eğitim, konferans, hastanecilik deneyimi ve binlerce saatin üzerinde psikoterapi yetkinliği ile insanların hayatlarına dokunma yolunda problemlerin altında yatan duygularını birlikte aşmaktadır.  

Anadolu Yakası Psikolog Önerisi

Basından

kadıköy psikolog, bağdat caddesi psikolog, suadiye psikolog, caddebostan psikolog, anadolu yaaksı psikolog, istanbul psikolog

Biyografi

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, kurucusu olduğu

Anadolu Yakası Psikolojik Danışmanlık Merkezi

 içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bölüm birincisi olarak yüksek lisansını ''Obsesif Kompuslif Bozukluk tanısı alan kişilerin psikiyatrik tanısı olmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu master tezini tamamlamıştır. 

Kadıköy'de Uzman Klinik Psikolog

 Yetişkin ve Ergen bireylerin psikoterapilerini yürütürken, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk olmak üzere tanı almış danışanların tedavisi üzerine çalışarak uzmanlaşmıştır. Kendi merkezini kurmadan önce, Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş NP Hastanesi Feneryolu Psikiyatri Merkezi'nde Klinik Psikolog olarak 2,400 saatin üzerinde seanslarını sürdürmüştür.

Anadolu Yakası Psikolog Tavsiyesi

bağımlılık
bipolar bozukluk
uzman psikolog psikoterapist

Bireysel Psikoterapi

kaygı anksiyete bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk
(Takıntı Hastalığı)

çift terapisi
depresyon
Öfke Kontrol Bozukluğu

Anadolu Yakası Psikolog Önerisi

Anadolu Yakası psikolog önerisi, Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar Yetişkin ve Ergen bireylere uzun yıllardır Anadolu Yakası'ndaki kurucusu olduğu ofisinde hizmet vermektedir. En önerilen uzman psikologun TV & Basın yayınları ve makaleleri için tıklayınız.

Anadolu Yakası Psikolog Tavsiyesi

Anadolu Yakası psikolog tavsiyesi, Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar Yetişkin ve Ergen bireylere uzun yıllardır Anadolu Yakası'ndaki kurucusu olduğu ofisinde hizmet vermektedir. En tavsiye edilen uzman psikologun TV & Basın yayınları ve makaleleri için tıklayınız.

Anadolu Yakası Terapi Merkezleri

Kadıköy'de bulunan kurucusu olduğu psikolojik danışmanlık merkezinde Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen bireylere hizmet vermektedir. Kendisinin TV& Basın yayınları ve makaleleri için tıklayınız.

Anadolu Yakası Uzman Psikolog

Anadolu Yakası Psikolog Fiyatları

Anadolu Yakası psikolog fiyatları ve ücretleri için Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın ofisini arayarak seans ücretleri ve Yetişkin & Ergen Psikotrapi sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Yakası En İyi Psikolog

Anadolu Yakası en iyi psikolog, Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, yıllardır Ergen & Yetişkin Psikoterapisinde İstanbul Anadolu Yakası'nda en iyisi olarak danışanlarına hizmet vermektedir. Kendisinin TV & Basın yayınları ve röportajları için tıklayınız.