top of page
anadolu yakası terapi merkezleri

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ONLİNE 
PSİKOTERAPİ

ÇİFT & AİLE
TERAPİSİ

bağdat caddesi psikolojik danışmanlık merkezleri
Yaklaşımımız

Bağdat Caddesi Psikolog

Bağdat Caddesi'nde kurduğu psikolojik danışmanlık merkezi ile öneri ve tavsiye edilen Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Ceren Tatar erişkin ve ergen bireylerle çalışmaktadır. Kişilerin hayatlarında başa çıkarken zorlandığı, sıkışmış hissettiren ve çözüm bulamadığı noktalarda psikoterapi ile çözüm sağlamaktadır. Aynı zamanda klinisyen olan uzman psikolog, psikiyatrik hastalıkları için yıllarca ilaç tedavisi görse de tedavinin yetersiz kaldığını fark eden bireylerin hastalıklarına ilaçsız psikoterapi ile çözüm sağlamaktadır. Katıldığı TV programları, Gazete röportajları, Dergi yazıları ve makalelerinde ise kişilere doğru tedavi ve psikoterapi süreci için yol göstermektedir. Katılım gösterdiği uluslararası konferanslar, eğitim, mesleki dernekler, hastanecilik deneyimi ile birleştirdiği binlerce saatin üzerinde psikoterapi yetkinliği... 

Uzman Klinik Psikolog Psikoterapist Ceren Tatar
Biyografi

Bağdat Caddesi psikolojik danışmanlık merkezini kurmadan önce, uzun yıllar hastane kariyerinde Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışmıştır. En son NP Feneryolu Psikiyatri Hastanesi'nde Ergen ve Yetişkin Psikiyatri bölümünde Klinik Psikolog olarak başta Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk, Öfke Kontrol Bozukluğu olmak üzere tanı alan danışanların tedavisi üzerine uzmanlaşmıştır. Şuan doktora sürecinde olan Tatar, yüksek lisans eğitimini Klinik Psikoloji Anabilimdalı'ndan enstitü bölüm birincisi olarak ''Obsesif Kompuslif Bozukluk tanısı alan kişilerin Duygusal Yeme düzeyinin psikiyatri tanısı olmayanlara göre karşılaştırılması'' konulu master tezi ile tamamlamıştır. Katıldığı uluslararası eğitim ve konferanslar, uygulayıcısı olduğu test eğitimleri ile Bağdat Caddesi'nde öneri ve tavsiye edilen Uzman Klinik Psikolog,

 Psikoterapist Ceren Tatar, yetişkin ve ergen bireylerin psikoterapisti...

bağımlılık
bipolar bozukluk
uzman psikolog psikoterapist

Bireysel Psikoterapi

kaygı anksiyete bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk

Obsesif Kompulsif Bozukluk
(Takıntı Hastalığı)

çift terapisi
depresyon
Öfke Kontrol Bozukluğu

Bağdat Caddesi Psikolog

Bağdat Caddesi Psikolog ve psikolojik danışmanlık ofisinde yetişkin ve ergen psikoterapisti Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın TV & Gazete röportajları ve akademik yazıları için tıklayın.

Bağdat Caddesi Psikolog Tavsiyesi

Bağdat Caddesi psikolog ve psikolojik danışmanlıkta tavsiye edilen yetişkin ve ergen psikoterapisti Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın TV & Gazete röportajları ve akademik yazıları için tıklayın.

Bağdat Caddesi Psikolog Önerisi

Bağdat Caddesi psikolog ve psikolojik danışmanlıkta önerilen yetişkin ve ergen psikoterapisti Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın TV & Gazete röportajları ve akademik yazıları için tıklayın.

bottom of page