top of page
ingiltere psikolojik danışmanlık, ingiltere psikolog, ingiltere türk psikolog, londra psikolog

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG & PSİKOTERAPİST 
CEREN TATAR

YETİŞKİN
PSİKOTERAPİSİ

ERGEN
PSİKOTERAPİSİ

Biyografi

Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar, enstitü bölüm birincisi olarak yüksek lisansını ''Obsesif Kompuslif Bozukluk tanısı alan kişilerin psikiyatrik tanısı olmayan bireylerle karşılaştırılması'' konulu master tezini tamamlamıştır. Bu süreçte Psikoterapist olmak adına aldığı uluslararası eğitim ve süpervizyonlarını tamamlamıştır. Doktora sürecinde olan Uzman Klinik Psikolog, İngiltere ve diğer ülkelerde yetişkin ve ergen bireylerin psikoloğu olarak terapi süreçlerini yürütürken, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bipolar Bozukluk olmak üzere tanı almış danışanların tedavisi üzerine çalışarak uzmanlaşmıştır.  Kendi merkezini kurmadan öncesinde, Türkiye’nin sayılı psikiyatrist ve akademisyenleriyle çalışma fırsatı bulmuş NP Feneryolu Psikiyatri Hastanesi'nde Ergen ve Yetişkin Psikiyatri bölümünde Klinik Psikolog olarak 6,800 saatin üzerinde

  • 5dc233a222b03_edited
  • og
  • Instagram
londra türk psikolog
394592ee-814e-4a29-a5d3-9851bb2effae.JPG
Basından

İngiltere Türk Psikolog

İngiltere ve Avrupa ülkelerinde hizmet veren Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın ulusal TV programlarında çıktığı röportajlar, Gazete ve Dergilerde yayınlanan yazıları, uluslararası katıldığı eğitim ve konferanslar ve tüm makaleleri için tıklayın.

Yaklaşımımız

Londra Türk Psikolog

Londra'da Türk Psikolog arayan anadilinde Türkçe konuşarak yetişkin ve ergen terapisinde psikoloji alanında en iyilerden Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren Tatar hizmet vermektedir. İngiltere'nin Londra, Birmingham, Manchester, Liverpool ve diğer şehirlerinde psikolojik kişinin başa çıkmakta zorlandığı, sıkışmış, çözüm bulamadığı problemlerinin veya varsa tanı aldığı ruhsal hastalıklarının psikoterapisi ile çözüm sağlar. Kişinin  yaşadığı sıkıntı ve problemleri çözmek istediği, bu yolda psikiyatri ilaçlarının yetersizliğini gördüğü noktada uzun yıllardır bulunan ofisinde Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar yetkinliği, mesleki etik bağlılığı ve problemlerin çözümünde memnun ayrılan danışanları ile katıldığı TV Programları, Dergi ve Gazete yazıları ile bir çok insana yol göstermektedir. Uluslararası bir çok eğitim, konferans, hastanecilik deneyimi ve binlerce saatin üzerinde psikoterapi yetkinliği ile insanların hayatlarına dokunma yolunda problemlerin altında yatan duygularını birlikte aşmaktadır.  

ingiltere psikolojik danışmanlık, ingiltere psikolog, ingiltere türk psikolog, londra psikolog
bottom of page